Back to Top

Tel: 0216 349 7373 7/24 Gsm: 0505 518 8556


Akçayel

Özel Dedektiflik

Bürosu


Tel: 0216 349 8373

Gsm:0505 518 8556  


Telefon    : +90216 349 8373

7/24 Gsm : +90505 518 8556

Adres : Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba Sk. No:13/4 Kadıköy/İstanbulBoşanma Davalarına Delil Temini


Eşiniz hakkında bir araştırma hizmeti istemek her zaman için zor bir karardır. Çoğu zaman bir araştırma hizmeti yaptırmak istenmesinin değişik nedenleri vardır.Size karşı sadakatından şüphe etmeniz, ve size yalan söylemesi durumda sizin şüphelerinizi gidermek için elle tutulur kanıtlara ihtiyacınız vardır. Eğer eşinizin size sadakatinden kesinlikle şüphe ediyorsanız. Bu belirsizlikten ve stresten kurtulmak için aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için sizin bazı şeyleri bilmeniz gerekmektedir.Bu soru işaretlerini bizim yardımımız ile giderebilirsiniz. Neden Eşinizden Şüphe Duyuyorsunuz?

Farklı hareketler


* Geç saatlere kadar çalışma


* Buluşmalara geç kalma


* Yeni arkadaşlar


* Yeni giysiler


Bu örnekler sadakatsizlik için birkaç sebepdir.İstatisklere vurmak zordur ama evliliklerin çoğunun ilk 6 yılda sadakatsizlik nedeni ile son bulduğunu söyleyebiliriz. Biz size boşanma davasında delil niteliği sağlayabilecek (T.C. yasalarına aykırı hareket etmeden) görsel belgeler ve bir rapor eşliğinde sadakatsizliği belgeliyoruz. Şirketimizde fotoğraf makinası, video donanımları, uzun menzilli lensler gece görüşte dahili olmak üzere yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılmaktadır.
Casus Dinleme Cihazı Tespit ve Analiz Hizmeti


(Herhangi bir dinleme cihazının kullanılması kesinlikle suçtur. Kablolu ve kablosuz dinleme cihazlarının bulunması konusunda verdiğimiz hizmetten faydalanabilirsiniz.


Diğer


-Hırsızlık Araştırmaları


-Kayıp Şahıs Araştırması


-Ticari alacaklar ile ilgili adres tespit etme çalışmaları

-Velayet Davaları


Kurumsal Araştırmalar


Kurumsal Araştırmalar Sahtekarlığı sizin iyi niyetinizin ve güveninizin kötüye kullanılması olarak tanımlayabiliriz. Sahtekarlık ile ilgili bazı örnekler;


* Hırsızlık,


* Belgeleriniz üzerinde oynama yapılması,


* Yanlış Beyan,


* İhmal eylemleri,


* Yanlış bilgi vb..


* Avukatlık bürolarına delil toplama


* Sigorta şirketlerine destek


* Özgeçmiş araştırma


* Güvenlik danışmanlığı


Kurumsal dolandırıcılık günümüzde çok yaygınlaşmıştır. Bazen çok basit şekilde çözümlenebilecek kadar basit ve küçümsenilecek yöntemlerde kullanılabilir. Her türlü dolandırıcılık soruşturmalarına resim, video gibi delillerin yanında tanık, karşılıklı görüşmelerde elde edilecek bilgiler, mali tablolar, evrakları delil olarak kullanabilirsiniz. Bu kanıtlar mahkemede kullanılabilir ve tanıklarınız dinlenir. Bu kanıtların toplanmasında uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.


Şirket dolandırıcılığı


Şirket ortalarının haksız kazanç elde etmeleri , işçilerin haksız tazminat iddiaları, mülkiyet, yaralanma, İş yeri çalışanlarının hakkındaki hırsızlık şüpheleri, sahte mal, genel dolandırıcılık ve endüstriyel casusluk gibi şirket aleyhine durumlarda bunu kanıtlamanın en kesin yolu delil bulmaktır. Geniş ve deneyimli ekibimiz ve en son teknoloji görsel kayıt cihazlarımız ile bu delilleri elde etmenizde size yardımcı olabiliriz. Bizim yardımımız ile bu haksızlıkları belgeleyebilir ve bu belgeleri mahkeme'de kullanabilirsiniz.


Özgeçmiş araştırma


Birlikte çalışmaya karar verdiğiniz firmalar, üst düzey yöneticiler hakkında yapılacak bir özgeçmiş araştırması ile size verdiği bilgilerin doğru olup olmadığını anlaybilirsiniz. Sizin adınıza Uzman araştırma personelimiz ile dünya çapında şahıs veya ortaklık kuracağınız şirketler hakkında bir araştırma yaparız.


Sigorta Davaları


Tanıklarla yapılacak görüşmeler, kaza kroki planları , karşı tarafın gözlemlenmesi sahte tazminat talebleri bertaraf edilebilir.Yurt Dışı Araştırmalar


Yurt dışı araştırmalar genellikle gidilecek ülkenin konuştuğu dili bilen iki personelimiz ve Avrupada o ülkede bulunan özel dedektiflik hizmetleri yapan kuruluşlar ile yapılacak bağlantılar ile gerçekleştirilir.