Back to Top

Tel: 0216 349 7373 7/24 Gsm: 0505 518 8556


Akçayel

Özel Dedektiflik

Bürosu


Tel: 0216 349 8373

Gsm:0505 518 8556  


Telefon    : +90216 349 8373

7/24 Gsm : +90505 518 8556

Adres : Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba Sk. No:13/4 Kadıköy/İstanbulÖzel dedektif seçerken nelere dikkat edilmelidir?


Özel dedektif seçerken dikkat edebileceğiniz bir ölçü yok çünkü Türkiyede bir özel dedektiflik yasası yok .Öncelikle avukatınıza danışmanızı tavsiye ederiz. Sözleşme yapmadan fatura kestirmeden hiçbir hizmet talep etmeyiniz..


Firmalar Özel Dedektiflere Ne Tür Sorunlar İçin Başvurur?


Her Türlü Sorunu yaşayabilir firmalar. Özellikle Dolandırıcılık vakaları , yaptığı iş itibariyle sektörel olarak çeşitli ceza hukukuna göre suç olan konularda zarara uğrayan firmalar. Özellikle yabancı sermayeli şirketlerde sanayi casusluğuna karşı hizmetler talep edilmektedir. Öncelikli şartımız taleplerin mevcut yasalara uygun olması gerekmektedir.


Özel dedektife en çok kimler başvurur?


Potansiyelimizin büyük bölümünü boşanma davalarındaki taraflar oluşturmaktadır. Uyuşturucu tehlikesinin tv kanallarında ön planda olduğu günlerde çocuklarının uyuşturucu kullanıp kullanmadığını öğrenmek isteyen ebeveynler, sonuç olarak bir özel dedektife ihtiyacı olan sorunlarını kendilerini çözemeyen herkes başvurabilmektedir.


Özel Dedektif Çocuğunu araştırmak isteyen ailelere nasıl hizmet verir?


Çocuğunuzun bulunduğu ortam yanındaki kişiler nerede kaldığı hangi mekanları gezdiği zararlı alışkanlıkları olup olmadığı belirlenir. Bu tür çalışmalar kişiye özel çalışmalardır sorun ne ise ona göre bir çalışma planlanır ve yapılır.


Özel dedektiflik yasal mı?


Bu talep ettiğiniz hizmete göre değişmektedir. Bir davaya delil toplama amaçlı bir çalışma yasaldır fakat bir özeldedektif den dinleme , evine iş yerine gizli kayıt cihazlarını koymasını isterseniz bu yasa dışıdır ki hiçbir profesyonel özel dedektiflik firması bunu kabul etmeyecektir.


Ne gibi bilgiler sağlamanız gerekir?


Bir araştırmanın süresi ve zorluğu ve maddi konuları çalışma hakkında daha önceden ne kadar bilgiye sahip olunduğuna göre değişir.Öncelikle bilgilendireceğiniz dosyada, İsim, şahsın bilinen en son adresleri, sık görüştüğü akraba , arkadaş gibi kişilerin adresleri,fotoğrafı


Her isteyen özel dedektif olabilir mi?


Şu anki yasal mevzuatta Maalesef herkes özel dedektiflik yapabilir. Mesleki yasa çıktığı zaman tabiki şartları olacaktır.


Daha önce bir özel dedektif firması ile çalışmadım bu konuda nasıl yardımcı olursunuz?


Daha önce bir özel dedektif firması ile çalışmadım bu konuda nasıl yardımcı olursunuz?